Клон народився в пекінській лабораторії 10 червня. Вся процедура тривала два роки. Зі 137 ембріонів лише один розвивався правильно.
Донорська клітина була зі зразків шкіри дикого арктичного вовка на ім’я Майя, який був привезений до Китаю з Канади та перебував у Harbin Polarland Educational Park.
ДИВІТЬСЯ: Росіяни хочуть клонувати армію стародавніх скіфських воїнів
Дитинчат в утробі виношувала сурогатна мати, собака породи бігль.
Цуценя здорове
– Головна причина, чому ми клонували Maya, полягає в тому, що це перший арктичний вовк, який був завезений у нашу Харбінську Полярну землю в 2006 році. Через кілька років, у 2020 році, коли Майї було 15 років, у неї було багато проблем зі здоров’ям через вік. Оскільки ми були дуже прив’язані до Майї, ми хотіли відтворити це, вшанувати це, тобто зберегти, тому ми думали про використання технологія клонування, – пояснив Дай Руй, генеральний директор Harbin Polarland.
Вовченя здорове і живе в парку зі своєю сурогатною матір’ю. «Тепер майя, яку ми клонували, жива і здорова в Поларленді і перебуває в нормальному стані в усіх відношеннях, нічим не відрізняється від дикого арктичного вовка її віку», — додав президент.