Google випустив перших користувачів чат-бота Bard, який має стати конкурентом ChatGPT, що справляє сенсацію останніми місяцями. Щоб протестувати новий інструмент, запишіться в лист очікування. Послуга поки що недоступна для користувачів Інтернету з Польщі.
Реєстрація на тести чат-бота Bard стартувала у вівторок, 21 березня, наразі в них можуть брати участь лише користувачі зі США та Великобританії. У майбутньому компанія має намір зробити інструмент доступним для користувачів Інтернету з інших країн, але поляки не можуть навіть записатися в лист очікування.
Bard працює на власній мовній моделі LaMDA, розробленій Google і не залежній від технологій конкурентів. На стартовій сторінці чат-бота відображається повідомлення про те, що Bard наразі є експериментом і «може давати неточні або невідповідні відповіді». Представник Google повідомив CNN, що бот пов’язаний зі стандартною пошуковою системою, тож користувачі Інтернету зможуть перевіряти джерела відповідей, що компанія навіть заохочує.
Як пояснює технологічний гігант на своєму веб-сайті, Bard не лише відповідає на запитання користувачів, а й надає поради, часто в кількох варіантах. В рамках однієї розмови користувачі Інтернету можуть поставити чат-боту додаткові запитання та розробити конкретні теми для роз’яснення проблем, порушених раніше. Важливо, що весь текст відповіді з’являється одразу, а не частинами чи слово за словом.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Штучний інтелект створив k-pop гурт. Віртуальні дівчата підкорюють музичний ринок
Google Bard – конкурент ChatGPT і Microsoft
Бард був представлений компанією на початку лютого. Тоді представники Google пояснили, що їхній новий інструмент, як-от ChatGPT, доступний OpenAI у листопаді минулого року, базується на мовній моделі, заснованій на величезних наборах даних – вищезгаданій моделі LaMDA. «Bard має поєднати широке знання світу з інтелектом і креативністю. Щоб надати користувачам найсвіжіші та якісні відповіді, він буде базуватися на інформації з Інтернету», — сказав генеральний директор компанії Сундар Пічаї під час презентації чат-бот.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Співавтор ChatGPT вважає, що штучний інтелект потребує регулювання. «Технології формують нас, а ми формуємо їх»
У лютому, через день після презентації нового інструменту Google, конкурент компанії, тобто Microsoft, оголосив про зв’язування свого браузера Bing з ботом ChatGPT. Сам ChatGPT вже продемонстрував зразок своїх можливостей. Бот створив новинні статті, тексти пісень і навіть сценарій короткометражного фільму. Він також складав іспити з медицини, права та бізнесу, а також керував іспитом зрілості з польської мови.
Рівно за тиждень до релізу Bard вийшла остання, четверта версія ChatGPT. Редакція tvn24.pl однією з перших у Польщі мала до нього доступ і перевірила, на що насправді здатний цей інструмент.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЗМІ: штучний інтелект порівнює журналіста з Гітлером, а також пише, що у нього хворі зуби
Основне джерело фото: Shutterstock