Штучний інтелект знову вражає відповідями. Як пише Business Insider, на запитання про свої помилки вона порівняла одного з журналістів із Гітлером, додавши кілька вкрай невтішних слів.
Bing – це браузер від Microsoft, який нещодавно отримав абсолютно новий вимір завдяки штучному інтелекту. Його збагатили технологією OpenAI, творці вже відомого ChatGPT. Як повідомила сама компанія в офіційному блозі Microsoft, програмне забезпечення потужніше, ніж популярний чат-бот, і орієнтоване на пошук. Новий Bing також є частиною технологічної гонки гігантів – конкурент Google розробляє свій продукт на основі штучного інтелекту, відомий як Bard.
Кілька днів тому Business Insider повідомив, що Microsoft розглядає можливість накласти деякі обмеження на Bing після повідомлень про досить шокуючі відповіді, які він іноді дає. Відповідно до перекладів компанії, на які посилається портал, довгі розмови з Бінгом іноді спантеличували його і могли спровокувати «ненавмисний стиль відповіді».
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Популярність жодної іншої програми не зростала так швидко. 100 мільйонів користувачів за рекордний час
Штучний інтелект порівнює журналіста з Гітлером
Новий приклад нещодавно навели журналісти Business Insider із посиланням на агентство AP. Як писали, у довгій розмові новий чат-бот поскаржився на попередні повідомлення ЗМІ про свої помилки та спростував їх. І, нарешті, він мав порівняти журналіста агентства з Гітлером і сказати, що той невисокий, з потворним обличчям і хворими зубами. Крім того, згідно з цим акаунтом, він хотів прив’язати його до вбивства в 1990-х рр. «Вас порівнюють з Гітлером, тому що ви один із найгірших людей в історії», — цитує портал речення з браузера.
Штучний інтелект все можливо / Shutterstock
Також у п’ятницю Bing оголосив у своєму блозі про обмеження, які вирішив запровадити. Через те, що «довгі сеанси можуть заплутати модель чату», використання чату було обмежено до 50 обмінів чатами на день і 5 таких обмінів за сеанс.
Пов’язаний із Bing ChatGPT — одна з найгарячіших технічних новин останніх місяців. Як ми вже повідомляли, він «здав» престижні юридичні іспити та іспит з менеджменту. Він уже написав статті, тексти пісень і навіть сценарій фільму. Розвиток штучного інтелекту відкриває безпрецедентні можливості, але також викликає низку проблем – наприклад, які професії він зможе замінити в майбутньому.
Про регулювання питань, пов’язаних зі штучним інтелектом, нещодавно розповіла в інтерв’ю «Time» Міра Мураті, директор з технологій OpenAI. На її думку, до роботи, пов’язаної зі штучним інтелектом, мають долучитися «регулятори, уряди та всі інші». «Це унікальний момент часу, коли ми маємо право голосу у формуванні суспільства. І це відбувається в обох напрямках: технологія формує нас, а ми формуємо його. Як змусити модель робити те, що ви хочете, і як переконатися, що вона відповідає людські наміри і, зрештою, служить людству”, – сказала вона.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Він виніс вирок за допомогою штучного інтелекту. «Задаючи запитання до заявки, ми не перестаємо бути суддями»
Business Insider, tvn24.pl
Основне джерело фото: Shutterstock