Пару джинсів Levi’s продали за понад 87 тисяч доларів на аукціоні в Нью-Мексико, повідомляє Wall Street Journal. Їх придбав 23-річний продавець вінтажного одягу з Сан-Дієго. Він зробив покупку у співпраці з більш досвідченим торговцем і сподівається, що той допоможе йому знайти іншого покупця.
«Я все ще трохи збентежений, я сам себе здивував, що купив їх», — сказав газеті Хайл Хауперт, 23-річний продавець вінтажного одягу з Сан-Дієго. Аукціон, під час якого він придбав штани, відбувся 1 жовтня в Нью-Мексико. Зіп Стівенсон із Лос-Анджелеса, більш досвідчений роздрібний продавець, також брав участь у закупівлі. Хауперт пояснив Wall Street Journal, що загальна ціна штанів становила 87 400 доларів. доларів з урахуванням бонусу покупця. Він сам заплатив 76 тисяч, решту вніс Стівенсон, який – за рахунками 23-річного – допоможе йому знайти іншого покупця.
Щасливий покупець завантажив відео аукціону в профіль свого магазину Golden State Vintage. Там же він поділився фотографіями джинсів. “Вони говорять самі за себе”, – зазначив він у своєму описі.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Годинник Адольфа Гітлера продали за понад мільйон доларів. Протест єврейських громад
Джинси, знайдені в шахті
Як повідомляє галузевий сайт Джон Лонг, який першим написав про аукціон, джинси 1886 року були знайдені кілька років тому в одній із покинутих шахт на заході США. У минулому вони належали шахтареві. На талії є ґудзики для панчіх і сліди від свічкового воску.
Компанія, яка організувала аукціон, на своєму сайті підкреслила, що це одні з найстаріших джинсів Levi’s, часів каліфорнійської золотої лихоманки. В описі їх називають «Святим Граалем колекціонерів вінтажного одягу». В описі зазначено, що штани «придатні для носіння», стан «хороший». «На них можна піти в Starbucks», — підсумував Стівенсон, другий торговець.
The Wall Street Journal нагадує, що в 2018 році джинси 1893 року були продані ще дорожче. Тоді азійський покупець заплатив за них майже 100 тис. доларів.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Елвіс і Прісцилла Преслі провели тут медовий місяць. Продається футуристичний «будинок завтрашнього дня».
Wall Street Journal, Джон Лонг, hibid.com
Основне джерело фото: hibid.com