Чоловіка з Річмонд-Хілла, штат Нью-Йорк, звинуватили в контрабанді трьох бірманських пітонів через американо-канадський кордон. Йому загрожує до 20 років позбавлення волі та штраф до 250 тисяч доларів.
Чоловік, якого ідентифікували як 36-річного Келвіна Баутісту, був пред’явлений обвинувачення в суді Олбані у вівторок. За даними прокуратури Північного округу Нью-Йорка, Баутіста контрабандою провіз трьох бірманських пітонів у штанях в автобусі, який перетнув американо-канадський кордон. Точної інформації про те, як чоловік ховав змій, служби не надали, оскільки це могло стати інструкцією для потенційних фоловерів.
Після пред’явлення обвинувачення 36-річного чоловіка звільнили до розгляду в районному суді. Справу розслідує агентство федерального уряду Сполучених Штатів під назвою Служба риби та дикої природи США, завданням якого є захист фауни та флори, а також Служба митної та прикордонної служби США, яка займається митницею та дотриманням законів, пов’язаних із торгівлею. , митний та прикордонний перетин. Якщо звинувачення будуть доведені, чоловікові загрожує ув’язнення на строк до 20 років і штраф у розмірі до 250 тисяч доларів.
Імпорт виду в США є незаконним
Темношкірий тигровий пітон (Python molurus bivittatus) — ще її називають бірманською через місце її походження — це одна з найбільших змій у світі. Дорослий екземпляр може досягати довжини від 5 до 7 метрів. Імпорт цього виду в США є незаконним з 2012 року. Тим не менш, за даними місцевої влади, лише у Флориді їх понад 100 тисяч. пітони, які швидко розмножуються та завдають шкоди місцевій екосистемі. За словами екологів, це інвазивний вид, який відповідальний за значне зменшення кількості таких тварин, як олені, єноти, опосуми та лисиці.
Бірманські пітони славляться своєю довжиноюShutterstock
Велика кількість пітонів є причиною того, що Florida Python Challenge, або полювання на змій, організовується щороку. Професійні мисливці на змій та любителі можуть брати участь у ньому, якщо вони пройшли спеціальну підготовку та досягли результату не менше 80%. в онлайн тесті. На того, хто вполює найбільше рептилій, чекає винагорода у розмірі 2,5 тисячі злотих. доларів.
Вбивство “по-людськи”
Організатори наголошують, що хоча бірманські пітони не захищені законом від жорстокого поводження з тваринами, учасники конкурсу зобов’язані вбивати їх «гуманним способом». На сторінці конкурсу описано, як вбити тварину, щоб вона померла негайно і без зайвих страждань. Вбивство нелюдським способом може призвести до дискваліфікації.
Минулого року учасники десятиденного заходу вбили понад 200 пітонів. Цьогорічний захід відвідали понад 850 осіб, повідомили організатори. – Я люблю змій. «Я ненавиджу це робити, але вони інвазивні та змінюють всю екосистему», — сказала CNN одна з учасниць цьогорічного конкурсу, професійний мисливець на пітонів Емі Сіве.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Змії прокидаються від зимової сплячки. «Вони знову з’явилися»
Офіс прокурора США, CNN, tvn24.pl
Основне джерело фото: Shutterstock