Агресія Росії проти України триває 156 днів. З початку липня російські війська завдали понад 90 ракетних і авіаційних ударів по Україні, повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних сил України генерал Олексій Громов. Ось основні моменти останніх годин.
> Збройні сили України знищили чотири склади боєприпасів у Генницькому, Херсонському, Каховському та Бериславському районах Херсонської області, повідомляє “Українська правда” з посиланням на служби.
> Верховна Рада України ухвалила в четвер закон про особливий статус поляків. За його ухвалення в другому, останньому читанні проголосували 283 депутати, проти не голосував і не утримався жоден. Не голосували 50 депутатів. Тепер закон має підписати президент Володимир Зеленський.
> Інститут вивчення війни повідомив, що росіяни віддають перевагу атакам на райони навколо міста Бахмут. Зазначається, що російське військове командування почало присвоєння унтер-офіцерам офіцерських звань молодших лейтенантів. ВНЗ підкреслює, що ці ступені присуджуються людям без необхідної освіти чи досвіду.
> З початку липня російські війська завдали понад 90 ракетних і авіаційних ударів по Україні, повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних сил України генерал Олексій Громов.
У місті Чугуєві Харківської області після російського ракетного обстрілу зруйнований Громадський центр (26.07.2020)ПАП / Микола Каленяк
> Український урядовий Центр стратегічних комунікацій заявив, що російські пропагандистські ЗМІ більше не приховують, що армія вторгнення в окупованому Херсоні на півдні України стикається з дедалі більшими труднощами. У ньому говорилося, що самі росіяни визнали, що вони були майже відрізані від своїх джерел постачання там.
> Тільки за першу половину доби в Києві зафіксовано чотири повітряні тривоги. Російська армія сьогодні завдала ракетних ударів по Київській області, а також по Миколаєву і продовжила серію стратегічно безглуздих і жорстоких атак, повідомив у четвер президент України Володимир Зеленський.
> Останні дні працює харчовий намет для біженців з України на Центральному вокзалі. Мазовецький воєвода, порадившись із державною компанією KGHM, яка фінансувала ініціативу, наприкінці липня вирішив її закрити.
Основне джерело фото: ПАП / Микола Каленяк