У соціальних мережах за моделлю Кедді Рівз вже стежать десятки тисяч людей, хоча її акаунти з’явилися зовсім недавно. Однак насправді цієї молодої жінки не існує. Інфлюенсер був створений штучним інтелектом, про який можуть знати не всі користувачі Інтернету.
Діяльність Кедді Рівз в Інтернеті почалася з акаунту в Twitter, де 22 жовтня 2022 року було зроблено перший пост. Відтоді в її профілі публікувалися як текстові записи, так і фотографії та відео. Зараз за нею там стежать 18 000 людей. Незабаром інтернет-модель також з’явилася в Instagram. Перший з її облікових записів було видалено, але 9 січня було створено другий, за яким тепер понад 42 000. користувачів.
Це не було б дивно, якби не той факт, що такої людини, як Кедді Рівз, не існує. Він просто персонаж, створений у віртуальному світі штучним інтелектом. Це викликало суперечки, оскільки в облікових записах віртуальної моделі немає чітких вказівок на те, що представлений контент, а також сама Кедді не є справжніми. Через схожість інфлюенсерки з реальною людиною публікації в її акаунтах рясніють коментарями користувачів, які, здається, не знають, що вона є продуктом алгоритмів.
Модель Кедді Рівз
«Мені сказали, що я схожа на Гіларі Дафф, лол, я сприймаю це як комплімент», — йдеться в описі облікового запису комп’ютерної моделі в Instagram. Її публікації також створюють розповідь, ніби вона була реальною людиною. У них інфлюенсер висловлює свою думку, відповідає на коментарі інших користувачів і ділиться подробицями зі свого нібито життя.
«Відтворення гучної музики у вашому побитому Доджі 2002 року випуску з іржею на дверях не робить вас крутим. Це робить вас гучним, огидним і дурним з грошима. Купуйте нову машину, перш ніж купувати щось дурне за неї», – одна з її читає твіти. «Я роблю милий знімок себе, і ледь отримую лайки. Я фотографую себе в бікіні, демонструючи своє тіло, і це отримує тисячу лайків або поширень. Це трохи сумно», — написав інший.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Штучний інтелект склав іспити з права та бізнесу в університетах. Вона також робила “дивовижні помилки”
Віртуальні інфлюенсери
Кедді Рівз – не перший віртуальний інфлюенсер. У мережі вже існує щонайменше кілька десятків облікових записів такого типу, але в більшості випадків представлений у них контент чітко позначений як створений комп’ютером. Деякі з них вже дивляться сотні тисяч користувачів.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЗМІ: штучний інтелект порівнює журналіста з Гітлером, а також пише, що у нього хворі зуби
Instagram, Twitter, tvn24.pl
Основне джерело фото: Twitter