У календарі багато знаменних дат, які із задоволенням святкує не одне покоління. Але також є і нові, запозичені, які також полюбилися людям. Одне із останніх нововведень – день дочок.
У Росії відзначають навесні. Що символічно – супроводжується пробудженням, цвітінням, першими променями сонця, радістю оточуючих від приємних змін за вікном. Все це асоціюється з народженням чогось молодого, чудового. Та й сама пора року багатьом видається як юна дівчина.
2023 року день доньки також відзначений червоним. Коли готуватися до події та як привітати улюбленицю? Докладніше у статті.
історія свята
У низці знаменних дат календаря виділяється досліджувана. Вважається, що за неї слід дякувати американцям. В Америці зародилася ідея залучати дітей до сімейної праці. Це було необхідно з метою виховання, щоб показати підростаючому поколінню важливість і значення праці для блага сім’ї.
З нагоди було вигадано свято. Його повна назва звучить так: День праці дочок та синів. Але потім було вирішено поділити на самостійні, присвячені синам жіночої та чоловічої статі.
Якого числа День дочки у 2023 році?
Виховання дівчаток відрізняється від виховання хлопчиків. Якщо майбутніх захисників батьківщини необхідно вирощувати у строгості, підтримці дисципліни, то малюків виховують у коханні, ласці, намагаються оточити теплотою та ніжністю.
День, присвячений прекрасним особам, у різних країнах припадає на різні дати. Це важливо враховувати під час привітання.
Якого числа всесвітній День дочки у 2023?
На відміну від Росії світ асоціює маленьких принцес з холодною пори року – узимку. Тож Міжнародний день проводиться 12 січня. А от організація ЮНІСЕФ (дитячий фонд при ООН) та низка держав дотримуються не конкретної дати, а дня тижня. В результаті пам’ятна дата припадає на четверту неділю вересня.
Якого числа День дочки 2023 року в Росії?
Досліджуване свято включено до низки сімейних урочистостей, серед них вже звичний багатьом за довгі роки святкування День матері (27 листопада), а також нові:
- День батька – 16 жовтня.
- День синів – 22 листопада.
Для тих, хто бажає дізнатися, якого числа відзначається День дочки в Росії, важливо пояснити, що дата є фіксованою. Не залежить від дня тижня. Урочистість святкується 25 квітня.
Традиції святкування
Згідно з повір’ями, у дівчаток особлива місія. Дівчатка – головні мамині помічниці, улюблениці батьків, втіха бабусь і дідусів, а також майбутні хранительки сімейних традицій і цінностей. Тому важливо не тільки знати, якого числа свято день дочок, а й дотримуватися особливостей святкування.
Так у багатьох країнах торжество – привід скасувати заняття у школі, Вирушити на пізнавальну екскурсію класом. Телебачення запускає програми про роль жінок в історії, б’юті-порадами, розповідями про важливість сім’ї.
Росіяни ж традиційно відзначають подію у сімейному колі, намагаються порадувати дочок вітаннями та подарунками. Багато хто вирушає на спільні вилазки на природу, зустрічається з родичами, згуртовуючи різні покоління.
Важливо відзначити: дітям, навіть дівчаткам, слід привітати маму та бабусь. Вони теж представники жіночої статі, є дочками, мають всі підстави вважати цей день своєю пам’ятною датою.
Вітання
Дочки будь-якого віку мають бути оточені увагою. Це дозволить їм відчути значущість статусу, ролі, відповідальність, що вона накладає. Привітати винуватців події найкраще прямо з ранку. Якщо подарунок заплановано на вечір, то можна підготувати словесне привітання.
Наприклад, у прозі: Моя прекрасна дівчинка, вітаю тебе із Днем дочок! І бажаю, щоб твої мрії обов’язково здійснилися! Залишайся радісною, пустотливою та усміхненою крихтою! Я дуже тебе люблю! Захоплююсь тобою! У тебе все вийде. Головне, вір у себе і не бійся пробувати щось нове!
Гарні та добрі слова можна написати на листівці, сказати особисто або надіслати у вигляді повідомлення. Головне, щоб вони приносили радість та передавали любов.